NOTEIKUMI UN NOSACĪJUMI

Interneta vietnes www.fitosansi.lv lietošanas noteikumi

Interneta vietnes www.fitosansi.lv vispārīgie lietošanas noteikumi.

  1. Pirms sākt lietot SIA “Dabas vielu farmācijas laboratorija FITOSAN”(reģistrācijas Nr.40003610078, adrese – Mūkusalas ielā 41, Rīgā, LV- 1004) interneta vietni www.fitosansi.lv, lūdzam rūpīgi izlasīt šos interneta vietnes www.fitosansi.lv lietošanas noteikumus (turpmāk – noteikumi).
  2. Ar interneta vietni www.fitosansi.lv tiek saprasta SIA “Dabas vielu farmācijas laboratorija FITOSAN” izveidotā interneta vietne, kuras interneta adrese ir www.fitosansi.lv, ar visu tajā esošo informāciju un materiāliem.
  3. Apmeklējot interneta vietni www.fitosansi.lv vai izmantojot tajā izvietoto informāciju par precēm un pakalpojumu sniegšanu, Jūs personiski vai Jūsu pārstāvētā persona, ja darbojaties tās vārdā, piekrīt šiem noteikumiem.
  4. Gadījumā, ja nepiekrītat šiem noteikumiem, lūdzam neapmeklēt un nelietot interneta vietni www.fitosansi.lv, kā arī neizmantot tajā piedāvātos pakalpojumus un ietverto informāciju.
  5. Informējam, ka SIA “Dabas vielu farmācijas laboratorija FITOSAN”interneta vietnē www.fitosansi.lv ievadītās informācijas (tai skaitā fizisko personu datu) apstrādes mērķis ir tajā norādīto pakalpojumu sniegšana un palīdzības sniegšana interneta vietnes www.fitosansi.lv lietošanas laikā.
  6. SIA “Dabas vielu farmācijas laboratorija FITOSAN”ir tiesības jebkurā brīdī vienpusēji mainīt interneta vietnes www.fitosansi.lv saturu un lietošanas noteikumus. Šādas izmaiņas stājas spēkā pēc to publicēšanas interneta vietnē www.fitosansi.lv.
  7. Ar brīdi, kad sākat lietot interneta vietni www.fitosansi.lv vai minētajā vietnē veicat jebkādas aktivitātes, tiks uzskatāms, ka esat iepazinies ar lietošanas brīdī spēkā esošajiem noteikumiem un ievērosiet tos. Katram interneta vietnes lietotājam ir pienākums regulāri pārlasīt noteikumus, lai savlaicīgi būtu lietas kursā par tajos veiktajām izmaiņām. Ja nepiekrītat noteikumiem, tad aizliegts lietot interneta vietni.
  8. Interneta vietnes www.fitosansi.lv lietotājiem ir tiesības izmantot tajā piedāvātās iespējas un pakalpojumus par cenu, kāda ir spēkā attiecīgā pakalpojuma piedāvāšanas brīdī. SIA “Dabas vielu farmācijas laboratorija FITOSAN”ir tiesības jebkurā brīdī pēc saviem ieskaitiem mainīt interneta vietnē www.fitosansi.lv norādītās cenas un/vai izveidot jaunus maksas pakalpojumus.