KETOROLS V

Dzīvnieku papildbarība Ketorols V satur augu izcelsmes un citas dabas vielas, kas ir absolūti nepieciešamas dzīvnieku veselībai un produktivitātei. Fizioloģiski Ketorola V darbība ir daudzpusīga, tā stimulē gremošanu, apetīti un stabilizē vielmaiņas procesus. Ketorols V nostiprina dzīvnieku veselību riska situācijās, kas saistītas ar vielmaiņas pārslodzi. Tādas situācijas augstražīgiem un ātraudzīgiem dzīvniekiem, sevišķi atgremotājiem, ir intensīvas vielmaiņas periods, piemēram, grūsnības beigas un laktācijas sākums, arī apaugļošanas laiks.

Papildbarība Ketorols V paredzēta govīm, aitām, kazām gadījumos, kad traucēta apetīte un atgremošana, tiek novērota spurekļa atonija, pārpildīšanās, acidoze, rumenīts ar novirzēm vielmaiņā. Sivēnmātēm papildbarība Ketorols V – pēcdzemdību vielmaiņas traucējumu, intoksikāciju gadījumos.

Sastāvs: propilēnglikols 60%, cukura sīrups, drogu (apiņu, asinszāles, vērmeles, kliņģerītes) izvilkums propilēnglikolā, ūdens.

Uzturfizioloģiskās piedevas: mikroelementi: kobalts (kobalta (II) sulfāta heptahidrāts, 3b305) 30 mg/kg, mangāns (mangāna sulfāta monohidrāts, 3b503) 100 mg/kg.

Lietošana. Papildbarību Ketorols V vēlams ievadīt dzīvniekam tieši mutē ar pudeli vai izēdināt ar nelielu koncentrētas barības devu.

Govīm 200 – 250 ml 2-3 reizes dienā 3 – 6 dienas pēc kārtas. Nepieciešamības gadījumā pirmajā reizē lieto līdz 400 – 500 ml.  10 dienas pirms gaidāmās atnešanās un 2-3 nedēļas pēc tās govīm 150 – 200 ml 1 reizi dienā.

Aitām un kazām  10-30 ml 2 reizes dienā.
Sivēnmātēm 60-100 ml 1 – 2 reizes dienā 4-6 dienas pēc kārtas.