ĶEPU FITO VASKS

kepu_fito_vasks_lielsĶepas aizsargājoša ziede „Ķepu fito vasks”. Tā veidota hidrofoba, ar labām adhezīvām īpašībām, viegli uzsmērējama un pasargā ķepiņu spilventiņus un pirkstu starpas no mehāniskiem un termiskiem bojājumiem.

Sastāvs: bišu vasks, kliņģerītes izvilkums eļļā, koloidāls silīcija dioksīds.
Vasks nešķīst ūdenī, tādējādi pasargā suņa ķepas no ilgstoša mitruma kaitīgās ietekmes. Vasks viegli iekļūst ādas virsējos slāņos, pasargājot tos no izžūšanas un apkārtējās vides kaitīgo faktoru iedarbības. Kliņģerītes izvilkumā esošās vielas veicina dzīšanu, mazina iekaisumu.

Pirms pastaigas ķepas viegli ieziež un pēc pastaigas ķepas nomazgā, nosusina. Ķepas mazgā ar siltu ūdeni, rūpīgi izskalojot pirkstu starpas. Ja sunim pēc skriešanas pa āru ķepiņās konstatē nobrāzumus, ievainojumus vai brūces, tad ķepas kārtīgi noskalo ar tīru ūdeni, nosusina un brūces apstrādā ar PVP-jodu saturošu šķīdumu vai ziedi. Ķepu aizsardzībai un kopšanai var izmantot arī Evo-Fitosan ziedi vai Fitosano gelu, kas nostiprina ķepu spilventiņu un pirkstu starpu ādu, padara to elastīgāku un grūtāk savainojamu.