FITOSULFO GELS

Locītavu, muskuļu un nervu iekaisuma un sāpju gadījumos. Fitosulfo gels labi uzsūcas audos un uzlabo mikrocirkulāciju, mazina iekaisumu,  tūsku un sāpes. Stabilizē muskuļu un locītavu darbību, stiprina ādas barjeras funkcijas, mīkstina tās epidermu, kavē iežūšanu un plaisāšanu. Darbojas antimikrobi.

Sastāvs:  metilsulfonilmetāns, mentols, terpentīns, arnikas ziedu, asinszāles lakstu un alvejas lapu etanola ekstrakts, rozmarīna un lavandas ēteriskās eļļas, izopropilspirts, polietilēnoksīds 400, ūdens un karbomēra gela pamats.

Lieto dzīvnieku kopšanai locītavu, muskuļu un muskuļu cīpslu simptomātisku sāpju gadījumos (locītavu, muskuļu, muskuļu cīpslu iekaisumi, sasitumi, sastiepumi, sāpes muguras un krustu rajonā, lumbago, reimatiskas sāpes, fibrozīts, stīvums, sevišķi ar procesa hronisku gaitu). Kā masāžas gelu pēc intensīvas slodzes.

Lietošanas veids. Aplicē uz ādas slimības skartajās, sāpīgajās vietās 2-3 reizes dienā viegli iemasējot. Dzīvniekam jānodrošina miers. Kā masāžas gelu muskulatūrai un locekļiem.

Gela darbību uz locītavām var paildzināt, to lietojot zem apsēja.

Īpaša piesardzība lietošanā. Tikai ārīgai lietošanai uz veselas ādas. Aplicē ar roku, aizsargātu ar gumijas cimdu. Fitosulfo gelu izmēģināt uz neliela laukuma, sevišķi jauniem un sīkiem dzīvniekiem. Pēc gela lietošanas mazgāt rokas, izvairīties no gela kontakta ar acīm un jutīgiem ādas rajoniem.