Zirgu kustību priekam – ARTROPURS A

Papildbarība zirgiem akūtu locītavu, muskulatūras, stiegru, cīpslu un nagu iekaisuma gadījumos, kas simptomātiski raksturojas ar sāpēm un kustības traucējumiem, kā arī hronisku procesu akutizēšanās gadījumos.

Artropurs A – papildbarība zirgiem ķermeņa kustības traucējumu gadījumos, kas raksturojas ar stīvumu un sāpīgumu ķermenī kopumā vai atsevišķos locekļos un locītavās:

  • pēc pārpūles darbā, treniņos vai sacensībās, kas biežāk gadās mazāk trenētiem zirgiem;
  • traumām, kas skar ķermeņa balsta struktūru – sastiepumi, sasitumi, izmežģījumi (locītavās, muskuļu stiegrās un muskulatūrā, kaulu sistēmā);
  • iekaisumu, izteiktu sāpju reakciju un deģeneratīvām izmaiņām, sevišķi locītavu skrimšļos (osteoartroze, podotraheīts u.c.).

Sastāvs: vītola miza, kalcija karbonāts (kalcijs 6,2%), nātres laksti, kumelītes laksti, ozola miza, melase, ingvera pulveris, glikozamīns, metilsulfonilmetāns (sērs 1,7%), hondroitīna sulfāts. Kopšķiedra 11%, saharozē izteikts kopējais cukuru saturs 0,7%, nātrijs 0%, fosfors 0%.

Piedevas: mikroelementi (mg/kg): cinks (cinka glicīna helāts, 3b607) 2400, mangāns (mangāna glicīna helāts, E5) 1300, varš (vara glicīna helāts, E4) 800, kobalts (kobalta sulfāta heptahidrāts, 3b305) 80, selēns (nātrija selenīts, E8) 10; vitamīni (g/kg): C vit. 4, E vit. 3.

Darbība. Papildbarības Artropurs A sastāva analīze rāda, ka tā, pirmkārt, stiprina locītavas, locītavu skrimšļus, muskuļu cīpslas un citus balstaudus, kuros ir daudz elastīgo saistaudu, kolagēna, un uzlabo locītavu funkcijas. Stiprina asinsvadus, uzlabo vielmaiņu ādā, gļotādās, nagos, dzīslās un apmatojumā (glikozamīns, hondroitīns, MSM, askorbīnskābe, ingvers, mangāns, varš, selēns).Otrkārt, mazina iekaisumu, līdz ar to tūsku un sāpes, atvieglo ciešanas un atjauno funkcijas (vītola mizas, nātru un kumelīšu laksti, MSM). Treškārt, vitamīni (askorbīnskābe, tokoferols u. c.) un mikroelementi (varš, selēns), kavē audos destruktīvus procesus, veicina reģenerāciju (antioksidanti), aizsargā aknu šūnas un stabilizē vielmaiņu (cinks, mangāns, kobalts) .

Akūtu sāpīgu locītavu, locītavas somiņu, saišu un muskuļu stiegru iekaisuma gadījumos, ko izraisa paaugstināta slodze, sastiepumi, sasitumi un citas traumas, glikozamīna, hondroitīna un metilsulfonilmetāna komplekss mazina iekaisumu, tūsku un sāpes, samazina nesteroīdo neselektīvo vai selektīvo pretiekaisuma medikamentu izmantošanu. Šiem līdzekļiem lielāks pretsāpju efekts ir dzīvniekiem, kas pret paaugstinātu slodzi ir jutīgāki, arī netrenētiem un novājinātiem. Glikozaminoglikāni (glikozamīns un hondroitīns) mazina iekaisuma izraisītā kaulgala skrimšļa bojājumus, atjauno locītavas šķidruma sastāvu un līdz ar to locītavā slīdamību un funkcijas. Papildbarības sastāvs bagātināts ar mikrobarības vielām (vitamīniem, mikroelementiem), kas nodrošina skeleta balstaudos efektīgu vielmaiņu. Tā nepieciešama iekaisuma izraisīto audu, sevišķi skrimšļu, sabrukuma novēršanai un bojājumu reparācijai.

Lietošana, devas. Iekšķīgi. Dienas deva zirgam 100 g , jaunzirgiem 50-70 g. Lietot ne mazāk par 2 nedēļām.

Atbildēt